Kalendārs

07.03

Tikšanās ar meteorologu Tomu Brici

13:00

Tomsbriciswebiistais 01

7. martā plkst. 13:00 Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā tikšanās ar meteorologu un žurnālistu Tomu Brici.

Dosim iespēju ikvienam klātienē satikt tautā iemīļotu meteorologu un žurnālistu Tomu Brici, kurš ik dienas dalās ar jaunākajām laika ziņām un laikapstākļu izmaiņām gan sociālajos tīklos, gan TV ekrānos. Sarunā ar Tomu uzzināsim kā novēro un prognozē laikapstākļus, to izmaiņu tendences Latvijā un Kurzemē kā arī būs iespēja uzdot jautājumus par interesējošiem jautājumiem.

Toms Bricis jau vidusskolas laikā sācis strādāt Meteoroloģijas centrā un aizgājis studēt uz ģeogrāfiem, bet darba gaitas 2007. gadā aizvedušas uz citu jomu – žurnālistiku. Pusgadu bija reportieris ziņu aģentūras BNS ekonomikas nodaļā, kur Toms pēc savas iniciatīvas vēlāk izveidoja laika ziņu nodaļu. Kopš tā laika Toma Briča ikdiena saistīta ar Latvijas Televīziju un sabiedrisko mediju ziņu portālu lsm.lv, kur viņš ir laika ziņu redaktors.

Visi laipni gaidīti!

Ieeja bez maksas.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: