Apraksts

Saldus novada pašvaldības aģentūra „Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs” (turpmāk tekstā – Aģentūra) ir Saldus novada domes (turpmāk tekstā – Dome) dibināta un pārraudzībā esoša patstāvīga budžeta iestāde kā publisko tiesību juridiska persona, kas izveidota saskaņā ar Publisko aģentūru likumu un citiem ārējiem normatīvajiem aktiem, lai sniegtu informāciju tūrisma nozarē, organizētu ar tūrismu saistītus projektus, nodrošinātu saikni ar sadraudzības pilsētām un sadarbības partneriem, uzturētu informācijas apriti novada pašvaldības mājas lapā, plānotu un koordinētu kultūras un sporta procesu attīstību, organizētu kultūras un sporta aktivitātes, apkopotu informāciju un veidotu datu bāzi par tūrisma, kultūras un sporta nozarēm, kā arī pārraudzītu novada kultūras un sporta institūciju darbu.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: