Kalendārs

15.02

Pasākums "Svešais draugs" - tikšanās ar grāmatu autori Janu Veinbergu

14:30

Jana Veinberga Mazs

Kursīšu bibliotēkā-informācijas centrā

15.02.2020. plkst. 14.30

Pasākums „Svešais draugs”

tikšanās ar grāmatu autori Janu Veinbergu

Pasākums tiek organizēts Kursīšu bibliotēkas-informācijas centra izstrādātā projekta “Portrets tuvplānā (9). Detektīvi” ietvaros ar VKKF finansiālu atbalstu!

Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuālā materiāla izveidē par pasākumu!

 

Par autori:

Jana Veinberga (1964) ir vairāku detektīvromānu un divu stāstu krājumu autore.

Raksta kopš brīža, kad apguva burtus, bet ar apzināta vēlme uzrakstīto publicēt – no 2007.gada.

Autore saka: “Svarīgākie manas dzīves atslēgvārdi ir: Jūrmala (mana pilsēta, jo jūras tuvums veicina jaunradi); latviešu valoda (prasme salikt vārdus labskanīgā kārtībā dod iespējas nopelnīt maizi); pedagoģija (šajā procesā notiek brīnišķīga enerģijas apmaiņa. Atdodot savas zināšanas citiem, vienmēr saņemu kaut ko atpakaļ un nekad nepalieku tukšā); rakstniecība (forma, kādā īstenoju savu radošo būtību). Izjūtu sevi kā ceļinieci uz vientuļa, putekļaina lauku ceļa. Katrs sastaptais cilvēks, redzētais notikums, vieta raisa neskaitāmus stāstus. Tad apsēžos ceļmalā, paņemu zīmuli un dzimst jauna pasaule. Radīt man nozīmē – justies brīvai. Neieredzu rutīnu, uzskatu, ka vērts dzīvot tikai tad, ja vari darīt darbu, kuram pieder tava sirds, darbu, kurš tevī rada prieku. Visaugstāk vērtēju godīgumu un beznosacījumu mīlestību. Mīlestība ir visuniversālākās, visskaistākās un vienlaikus arī vissāpīgākās jūtas pasaulē. Par tām arī rakstu.”

Avoti: www.literatura.lv un www.zvaigzne.lv

Vairāk par autori: https://janaveinberga.wordpress.com

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: