Kalendārs

Nesteidzīgas brokastis ar muzikālu pavadījumu “Brokastis zaļumos” 5.,12., 19. jūlijā no plkst. 11.00 līdz 12.00 Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja pagalmā, Saldū, Striķu ielā 22.

Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja pagalms jūlija svētdienu rītos ieskanēsies, lai aicinātu brokastotājus uz nesteidzīgām “Brokastīm zaļumos”. Katra paša ziņā būs piknika groza sastāvs un pleds, uz kura justies ērti, par pārējo parūpēsies muzeja darbinieki un brīnišķīgi mūziķi. Lai Eduāra Manē gleznas “Brokastis zaļumos” (1863) skandalozā kompānija paliek tālajā Francijā! Saguruši no virtuālajiem kontaktiem, mēs ļausimies mūzikai un vasarai tepat. Un… mūzika, kā zināms, ir dziedinātāja – satrauktiem, nogurušiem prātiem un ķermeņiem.

Zaļumos Verttt 

5.jūlijā brokastu baudītājus sagaidīs intuitīvo sajūtu un skaņu apvienība KANISAIFAS MISTĒRIJAS. Tā klausītājus aizvedīs meditatīvā un ritmiskā ceļojumā, meklējot sajūtas sevī, apkārtējā vidē vai vienkārši ļaujoties pilnasinīgi baudīt svētdienas rīta burvību. Apvienības sastāvā –

Nils Īle – etniskās perkusijas

Maija Sējāne Īle – balss, vargans, etniskās perkusijas

Fabiass Nils Īle – etniskās perkusijas

Jānis Tumpelis – ģitāra, etniskās perkusijas

 

12.jūlija brokastīs dziedošā ģitārista Aivara Konuta “servētās” melodijas aicināt aicinās nobaudīt pa drusciņai no pasaulē zināmas mūzikas krājumiem. Tie, kam brokastojot prāts nesīsies uz dziedāšanu,  varēs pievienoties Aivaram līdzi dziedāšanā, līdzi dejošanā, prieka radīšanā.

 

19.jūlijā muzeja pagalmā īpašu noskaņu radīs talantīgā čelliste Madara Fogelmane. Madaras repertuārā ir dziesmas angļu un latviešu valodā, dažādas tautasdziesmu apdares un arī pašas radītas oriģinālkompozīcijas. Par savu muzicēšanu Madara saka: “Mans sapnis ir caur sevis radīto mūziku sniegt cilvēkiem dziļākas emocijas un patiesākas atziņas”.

 

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: