Kalendārs

27.11 - 28.11

Bezmaksas skriešanas treniņi Brocēnos

11:00

Sveicieni visiem aktīvajiem Brocēniekiem un ne tikai! Piedāvājam lielisku iespēju, bezmaksas izkustēties un piedalīties 4 bezmaksas skriešanas treniņos, kas norisināsies sestdienās no 27.11. – 18.12. plkst: 11:00, Brocēnu pilsētas stadionā, Ezera ielā 1. Treniņi būs piemēroti, kā iesācējiem tā skrējējiem ar pieredzi, par treniņu veiksmīgu norisi rūpēsies 2 vieglatlētikas treneres, dvīņu māsas Signe un Simona Birkenbergas!

*Treniņiem iepriekš piesakies rakstot vai zvanot 20011366, vai sazinoties ar trenerēm privāti. Treniņi notiek arī lietus laikā, veiksmīgs apģērbs nodrošinās patīkamu treniņu!
*Treniņus klātienē var apmeklēt personas ar sadarbspējīgu Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, tas būs jāuzrāda kopā ar ID karti vai pasi.

*Pasākumu organizē Brocēnu pilsētas sporta pasākumu organizatore Evija Lasmane, 20011366, evija.lasmane@saldus.lv

Attēliem ir ilustratīva nozīme

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: