Kalendārs

02.09

Zinību dienas ballīte

15:00

Zinību dienā, 2 septembrī, laukumā pie Saldus Mūzikas un mākslas skolas jau no plkst. 15.00 sāksies dejas, atrakcijas, burbuļi un aktivitātes jaunākajiem Zinību dienas svinētājiem.

No plkst. 16.00 līdz 18.00 darbosies radošās “klases” – ar dažādu neparastu un jautru uzdevumu palīdzību ikviens interesents varēs iesildīties jaunajam mācību gadam. Radošās “klases” palīdzēs rīkot Saldus Bērnu un jauniešu centrs, Sporta skola, Mūzikas un Mākslas skola, kā arī biedrība “Pieneņpūka”, kas gan lieliem, gan maziem ļaus baudīt krāsaino smilšu spēles. Savukārt biedrība “Kultūras projektu koordinācijas centrs” sniegs ieskatu projekta “Eko Eho Etno”* norisēs un piedāvās 7 dažādas vidi izzinošas un radošas nodarbības (Ekoloģiskā teātra izrāde – karuselis, vizināšanās bērniem līdz 7 gadu vecumam; 3 radošās darbnīcas un 3 vides izziņas darbnīcas)

Plkst. 16.00 aicinām uz tikšanos ar raidījuma “Mēs ar brāli kolosāli!” varoņiem Ievu un Emīlu, savukārt jau plkst. 17.00 ar muzikālo programmu priecēs māsas Betija un Beāte Balodes.

Plkst. 18.00 uzstāsies šova grupa “Street Warriors” un plkst. 19.00 ballīti iekustinās grupa “NARO”!

Būs pārsteigumi!

Ieeja visos pasākumos bez maksas

 

Uz tikšanos!

Zinību Diena

 

* projektu atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds

 

Lvaf Logo

3e Raibs Fons

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: