Kalendārs

14.12

Ziemassvētku izrāde bērniem "Sniegbaltītes skola"

18:00

Sniegbaltītes Skola

Muzikāla izrāde bērniem “Sniegbaltītes skola”

Leģendārā pasaka “Sniegbaltītes skola” ir kļuvusi par vienu no mīļākajam bērnības pasakām jau daudzām paaudzēm. Šogad Latvijas Jaunatnes teātris saviem skatītājiem piedāvās jaunu un krāšņu šīs muzikālās bērnu pasakas iestudējumu, kurā darbosies visiem labi zināmie pasakas tēli – Sniegbaltīte, Salatēvs, zaķēni, vilcēns un citi meža zvēri. Lomās – Ieva SutugovaJānis JarānsRaimonda VazdikaPēteris ŠogolovsDainis PorgantsDace MakovskaJānis MūrnieksSandis Bergholds, u.c. Izrādes režisors – Jānis Mūrnieks, producents – Juris Millers.

Izrāde paredzēta pirmsskolas vecuma skatītājiem un jaunāko klašu skolēniem.

Biļetes cena: 5, 8, 12 un 15 EUR. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs (Saldū, p/a “Saldus TIKS centrs” kasē, Striķu ielā 3) un www.bilesuparadize.lv

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta pasākuma un tā apmeklētāju video un foto fiksēšana ar mērķi šos ierakstus padarīt publiski pieejamus.  Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas ikvienam pasākuma apmeklētājam. Skatītājiem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot), kuri neaizņem atsevišķu sēdvietu un apmeklē pasākumu pieaugušo pavadībā, jāiegādājas t.s. “bērnu biļete” par 5 EUR.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: