Kalendārs

29.08

Vasaras muzikālais un kino vakars M. Čaklā skvērā

20:00

Augusta ceturtdienu vakaros Māra Čaklā skvērā pie strūklakas tiks rīkoti muzikālie un kino vakari, uz kuriem aicinām visus melomānus, mūzikas un kino mīļotājus

29. augusta vakarā savu skanējumu sniegs grupa “S&T Syndicate”. Grupā darbojas Rihards Vāvere (sitamie instrumenti), Mārtiņš Jurjāns (taustiņi), Nauris Kolmanis (saksofons, elektronika), Kaspars Latkovskis (bass), Ernests Rasa (ģitāra) un Kaspars Balodis (ģitāra).  Grupas mūzikai piemīt sapņainums, ilustratīva kvalitāte un nesarežģītas intonācijas.

S&t SyndicateFoto no grupas personiskā arhīva

 

Pēc grupas uzstāšanās, plkst. 22.00 norisināsies filmas “Klases salidojums” seanss. “Klases salidojums” ir režisora Andreja Ēķa un filmu “Svingeri” un “Blēži” radošās komandas jaunākā un līdz šim bezkaunīgākā filma – atklāts stāsts par trīs vīru draudzību, kas izturējusi pusgadsimta laika pārbaudi.
25 gadus pēc skolas absolvēšanas viņi saņem ielūgumu uz klases salidojumu un piedzīvojumi var sākties! Spilgta četrdesmit gadnieku krīze un personiskas atklāsmes, par kurām grūti runāt pat draugu lokā, filmā tiks rādītas neslēpjoties un ar kārtīgu devu humora.

Režisors: Andrejs Ēķis
Galvenajās lomās: Ainārs Ančevskis, Juris Kaukulis un Imants Strads.

Klases Salidojums

Ieeja visos pasākumos bez maksas

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: