Kalendārs

15.01

Tikšanās ar rotkali Andri Grebi izstādē “Rotu Balsis"

17:00

15. janvārī plkst.17:00 Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā tikšanās ar rotkali Andri Grebi izstādē “Rotu Balsis”.

Papildinot izstādi “Rotu Balsis”, meistara stāstījumā un rotu demonstrējumos tiks caurlūkoti kurzemnieku tradicionālie rotāšanās paņēmieni, dažādība un atšķirības Kurzemes novados. Sīkāk uzzināsim par darināšanas īpatnībām kā arī tiks pārcilāts bagātais meistara ideju pūrs. Īpaši gaidām folkloras kopu dalībniekus un visus tos, kam tuva rotu tapšanas vēsture.

Andris Grebis ir rotkalis ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi, nominēts titulam “Gada liepājnieks 2018” par latviskā mantojuma saglabāšanu, darinot arheoloģiskas un etnogrāfiskas rotas latviešu tautas tērpiem un daloties savās zināšanās.

Visi laipni aicināti uz tikšanos.

Ieeja bez maksas

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: