Kalendārs

12.12

Tikšanās ar latviešu dokumentālā kino režisori, rakstnieci Kristīni Želvi

14:00

Tikšanās ar latviešu dokumentālā kino režisori, rakstnieci Kristīni Želvi

Kristīne Želve ir bijusi LTV raidījumā “100 grami kultūras” kultūras redaktore. Kopš 1994. gada publicē rakstus par kino. Strādājusi TV3, kur veidojusi un vadījusi kinoprogrammu “Sapņu fabrika”, starptautiskajā kinoforumā “Arsenāls” un filmu programmā “Gadsimta filmu parāde”, kā arī žurnālā “Kino Raksti”.

  1. gadā izdota viņas debijas grāmata, stāstu krājums “Meitene, kas nogrieza man matus”, kas ieguva Literatūras gada balvu kā gada labākā debija. Grāmatā attēlota 90. gadu Rīgas radošās jaunatnes un bohēmas vide. Grāmata 2014. gadā izdota arī tulkota igauņu valodā.

Režisore dokumentālajai filmai par latviešu izcelsmes somu režisoru Teuvo Tulio “Fedja” (2012) un dokumentālajai spēlfilmai par Mēriju Grīnbergu “Mērijas ceļojums” (2018).

 

Zzelve Afisa Docx

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: