Kalendārs

17.03

Tiešsaistes konference „Laikmeta gars”

10:00

17.martā no plkst. 10:00-14:00 mākslas mīļotāji, pētnieki un skolotāji tiek aicināti uz tiešsaistes konferenci „Laikmeta gars”, lai izsekotu latviešu mākslas attīstībai un Rozentāla ietekmei uz šo procesu. Konferencē piedalās lektori Pēteris Taukulis (bc.art.) ar tematu “Radošās vides attiecības Latvijā, vēsturisks atskats”, Inta Pujāte (mg.art.) ar tematu “Modernisms Jaņa Rozentāla daiļradē”, Raimonds Kalējs ( mg.art.) ar tematu “Latvijas laikmetīgā māksla un Rozentāla mantojums”, Anna Priedola (mg.art.) ar tematu “Mediju māksla Latvijā 20.-21.gs.”.

Pieteikšanās konferencei e-pastā ilze.pluge@saldus.lv līdz 15.martam.

17.martā no plkst. 10:00-14:00 tiešsaistes konference „Laikmeta gars”. Konferencē piedalās lektori Pēteris Taukulis (bc.art.) ar tematu "Radošās vides attiecības Latvijā, vēsturisks atskats", Inta Pujāte (mg.art.) ar tematu "Modernisms Jaņa Rozentāla daiļradē", Raimonds Kalējs ( mg.art.) ar tematu "Latvijas laikmetīgā māksla un Rozentāla mantojums", Anna Priedola (mg.art.) ar tematu "Mediju māksla Latvijā 20.-21.gs.". Pieteikšanās konferencei e-pastā ilze.pluge@saldus.lv līdz 15.martam.

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: