Kalendārs

09.03

Tiešsaistes erudīcijas spēle "Saldum 165" II kārta

20:00
Otrdien, 9. martā plkst. 20.00 aicinām uz tiešsaistes erudīcijas konkursu “Saldum 165” II kārtu, kur apkopoti 50 dažādi jautājumi par Saldus novada vēsturi, ievērojamiem cilvēkiem, dabas un tūrisma objektiem, šodienas aktualitātēm.
Pieslēdzies spēlei šeit: https://myQuiz.org/i/684275
Zemāk atradīsi noderīgu informāciju par spēles norisi:
Jautājumi gatavoti gan iesācējiem, gan erudītiem; pārbaudi sevi un citus, kā arī uzzini ko jaunu!
Ilgums: Apmēram 35-40 minūtes.
Nepieciešamais aprīkojums: Telefons VAI dators VAI planšete ar interneta pieslēgumu!
Spēles laikā Jūs redzēsiet 50 dažādus jautājumus, par dažādām tēmām. Katram jautājumam būs dotas 30 sekundes, kuru laikā jāiepazīstas ar jautājumu un jāsniedz pareizā atbilde. Kad laiks beidzies, Jūs redzēsiet pareizo atbildi, kā arī to, kā veicies citiem.
Blakus jautājumiem visu laiku būs redzami aktuālie punkti/rezultāti, lai varat sekot līdzi savam un citu spēlētāju rezultātam.
Punktu skaitīšana:
Par katru pareizu atbildi tiek piešķirti 10 punkti;
Pirmo trīs pareizo atbilžu iesniedzējiem tiek piešķirti papildus punkti;
Ja punktu skaits ir vienāds, uzvara tiek piešķirta tam, kuram ir īsāks atbildēšanas laiks.
!! Svarīgi!!
👉Iesakām reģistrēties spēlei un pārbaudīt savienojumu ~10-15minūtes pirms spēles;
👉 Ja Jūs reģistrējaties sistēmā un vienmēr izmantojat vienu un to pašu lietotāju, Jums būs pieejams jautājumu/atbilžu arhīvs, kurā varat pēc spēles aplūkot jautājumus un to, kā Jums veicies;
👉 Atcerieties, ka tiešsaistes vide atkarīga arī no Jūsu interneta savienojuma stabilitātes un ātruma, tādēļ, ja kaut kas uzkaras – spied Refresh (F5) vai atver linku vēlreiz!
Lai sāktu spēli, jāveic 3 soļi:
1. Jāspiež uz pogas “Join the Quiz” un jāapstiprina vietnes privātuma politika
I Ii
2. Jāapstiprina, ka esat vecāks par 16 gadiem. Personām, kas ir jaunākas par 16 gadiem, spēlei jāreģistrējas ar e-pasta starpniecību.
Iii
3. Jāievada spēlētāja vārds. Ja vēlaties saglabāt spēles rezultātus, Jums jāpiereģistrējas vietnē, izmantojot Facebook vai Google kontus, vai jāizveido savs konts šajā vietnē.
Iiii

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: