Kalendārs

09.10 - 11.10

Seminārs, dažādības vadības mācības “Skatu punkti: cieņa”

Visu dienu

DAŽĀDĪBAS VADĪBAS MĀCĪBAS
“SKATU PUNKTI: CIEŅA”

Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu (SIF) 9.-11.oktobrim atpūtas kompleksā “Juku Dzirnavas”, Šķēdes pagastā, Saldus novadā organizē bezmaksas dažādības vadības mācības “Skatu Punkti: Cieņa”. Mācību mērķis ir veicināt izpratni un paaugstināt kompetenci par diskriminācijas novēršanas, dažādības vadības un iecietības jautājumiem, kā arī attīstīt prasmi bez aizspriedumiem izturēties pret citādo, svešo un dažādo, īpaši, sociālās atstumtības un diskriminācijas riskiem pakļauto personu grupu aspektiem.
Mācību rezultāts: Zināšanas par to, kas ir dažādība un tolerance, prasme atpazīt situācijas, kas saistītas ar dažādību/toleranci. Zināšanas un izpratne par katra individuālo lomu un iespējām sekmēt iekļaujošas darba vides izveidi.
Uz mācībām tiek aicināti uzņēmumu, institūciju un organizāciju darbinieki. Mācības ir BEZMAKSAS un to laikā tiek nodrošinātas naktsmītnes un ēdināšana. Reģistrējies mācībām www.skatupuntki.lv līdz 04.10.2019. Vietu skaits ierobežots un no viena uzņēmuma aicinām piedalīties ne vairāk kā divus darbiniekus. Ja Jums rodas jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu vadošo eksperti Rasmu Pīpiķi, zvanot uz tālruņa numuru 26044862.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Valdmane
Nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”
Biznesa atbalsta centra vadītāja

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: