Kalendārs

08.08

Saldus šlāgermaratons 2020

18:00

Jau tradicionāli Saldus novada pašvaldība un pasākumu producentu kompānija “Forte Production” Saldus Kalnsētas parka estrādē 8. augustā piedāvā vasaras pilnbrieda festivālu – “Saldus šlāgermaratons 2020”.

Festivāla programma šogad  ir veidota ļoti īpaša. Šlāgermaratona īpašais viesis būs Maestro Raimonds Pauls!

 

Sešos vakarā izskanēs divas jaunas komponista Raimonda Paula koncertprogrammas paša Maestro vadībā – dziedātāja Mārtiņa Ruska “Piparmētru tēja” ar Guntara Rača vārdiem un šīs vasaras jaunums – populārā aktiera Gunta Skrastiņa koncertprogrammas pirmatskaņojums Kurzemē, vēl nedzirdētas dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera un Leona Brieža vārdiem koncertā “Nopietni pa jociņam”.

 

Koncertu muzikālo pavadījumu nodrošinās talantīgie Latvijas mūziķi – Juris Kristons, Jānis Kalniņš, Modris Laizāns, Ivars Kalniņš un Zintis Žvarts. Koncerta skanējumu ar piebalsīm rotās “Oranžās meitenes” – Olga Stupiņa, Inta Gudovska un Anita Levša.

Savukārt astoņos vakarā sāksies festivāla koncertballe ar lieliskām, var pat teikt latviski romantiskām grupām – “Apvedceļš” un “Lauku muzikanti”.

Festivālu kā allaž vadīs atraktīvais aktieris Guntis Skrastiņš.

Festivāla radošās komandas vadītājs – producents Jānis Kļaviņš saka: “Mūzika cilvēkiem ir vajadzīga vienmēr, visos laikos. Tālab šogad “Saldus Šlāgermaratona 2020”  programma veidota, uzaicinot īpaši kvalitatīvus un labi zināmus mūziķus – tā, lai Saldus novada iedzīvotāji un viesi dzirdētu pašu jaunāko, labāko un interesantāko latviešu estrādes mūzikā!

Festivāla biļetes meklējiet “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī Saldus TIKS centra kasē.

 

Festivālu atbalsta : Saldus novada pašvaldība, Saldus TIKS centrs, Piebalgas alus.

 

Informatīvi atbalta: Latvijas radio 2, Latvijas avīze, Latvijas šlāgerkanāls.

 

Laipni lūdzam uz festivālu “Saldus Šlāgermaratons 2020” jau 8.augustā!

 

 

 

Saldus 2020 A2 Afisa Labots

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: