Kalendārs

26.07 - 27.07

Rokfestivāls "Saldus saule"

Visu dienu

26. jūlijā, plkst 17:00 Saldū, Kalnsētas parkā vārtus vērs pirms 32 gadiem pirmoreiz notikušais rokfestivāls Saldus Saule, kur divu dienu un nakšu garumā uzstāsies gan Latvijas roka leģendas, gan šodienas zvaigznes, kā arī jaunie izpildītāji, priecējot apmeklētājus ar labu mūziku un tikai “Saldus Saulei” raksturīgo īpašo festivāla atmosfēru.
Arī 2019. gadā festivāls notiks divas dienas, no piektdienas plkst. 18.00 līdz svētdienas rītam.
Pļavā aiz upītes abas festivāla dienas apmeklētājiem būs pieejams festivāla tirdziņš un aktivitāšu zona, bet sestdienas rītā īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem – uz festivāla skatuves plkst. 12.00 sāksies bērnu koncerts «Saldus Saulīte», kurā skatītājus un klausītājus priecēs jaunie talanti no Saldus, Brocēniem un citām Kurzemes pilsētām. Ieeja bērnu koncertā bez maksas.
Blakus festivāla teritorijai no piektdienas plkst. 17.00 līdz svētdienas plkst 12.00 darbosies telšu pilsētiņa, bet viesi, kuri vēlas nakšņot komfortablākos apstākļos, tiek aicināti izmantot tuvumā esošo viesnīcu un viesu namu pakalpojumus.

 

Vairāk informācijas www.saldussaule.lv

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: