Kalendārs

29.01

Pilnmetrāžas animācijas filma visai ģimenei “Projām”

18:00

Pilnmetrāžas animācijas filma visai ģimenei “Projām”

Šī gada latviešu kino nozares žilbinošs veiksmes stāsts! Filma atzīta par gada labāko latviešu animācijas filmu Latvijas kinofestivālā “Lielais Kristaps”.

“Projām” stāsta par kādu puisi, kurš pēc lidmašīnas avārijas attopas uz noslēpumainas salas, kur plešas meži, tuksneši un lagūnas. Taču uz šīs salas mīt arī milzīgs, tumšs gars, kurš sāk puisi vajāt. Lai izglābtos un atgrieztos mājās, galvenais varonis dodas izaicinošā ceļojumā pāri salai kopā ar savu jauniegūto draugu — mazu putnēnu.

“Projām” pilnībā izveidojis Gints Zilbalodis — viņš ir savas pilnmetrāžas debijas filmas režisors, animators, producents, scenārija un mūzikas autors. Pie filmas Gints vienatnē strādāja trīsarpus gadus.

“Projām” tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu. Filmu Latvijā izplata kinoprojekts “Spektrs”.

Filmā nav dialogu.

Ieteicamais vecums 7+

Filmas garums: 74 min.

Biļetes cena: 3 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties Saldus Tūrisma informācijas centra kasē, Striķu ielā 3.

 

Projām Saldus

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: