Kalendārs

17.08

Pierobežas festivāls

Visu dienu

Saldus novada Ezerē 17. augustā notiks piektais starptautiskais Pierobežas festivāls “Ezere – vieta, kur satikties. Ezere – vieta, kur pazūd robežas.”

Festivāls šo gadu gaitā kļuvis par lielāko nevalstisko organizāciju un pašvaldības kopīgi rīkoto pasākumu Ezerē. Tā rīkošanā piedalās vairākas nevalstiskās organizācijas – nodibinājums “Lielezeres fonds”, biedrības “Mūsu ligzda”, “Sadarbības platforma”, “Pa sentēvu pēdām”, Saldus novada pašvaldība, Ezeres pagasta pārvalde. Pasākumā tiek rīkotas meistarklases, meistardarbnīcas, individuālas nodarbības, atvērtās darbnīcas, paraugdemonstrējumi, dažādi starpkultūru kolektīvu koncerti, Tautas skrējiens, lielā tirgus andele u.c.

Šogad Pierobežas festivāla programmu kuplinās “Niedru lijas viduslaiku sēta”, kurā katram būs iespēja izmēģināt roku šaušanā, cirvja mešanā un monētas kalšanā, kā arī piemērīt viduslaiku bruņu kopijas un ieročus. Katram interesentam būs iespēja iepazīt senos zemgaļu un kuršu tērpus, iet rotaļās, pīt prievītes un iemēģināt roku rotu kalšanas meistarklasēs.  Tradicionāli festivāla ietvaros notiks Tautas skrējiens Mažeiķi – Ezere. Dienas programmas koncertā mūs priecēs pūšamo instrumentu orķestris “Griaustinis” un “Linksmieji vyrukai” no Lietuvas, kapela “Spēlmaņi” un dziedātāja Samanta Tīna ar pavadošo grupu. Vakara programmā īpašie viesi – dūdu un bungu grupa “AUĻI”. Pēc koncerta apmeklētājus priecēs un deju ritmos aizraus DJ Marex Našenieks.

Protams, neizpaliks arī kāds pārsteigums.

Pierobežas festivālu finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldība,  Saldus novada p/a “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs”, Mažeiķu pilsētas pašvaldība, British Council, Ezeres pagasta pārvalde, nodibinājums “Lielezeres fonds”, biedrības “Mūsu ligzda” un “Sadarbības platforma”, Valsts kultūrkapitāla fonds, kā arī zīmols “Biezpiena Bumbeles”, radio “Mažeikiai FM”, “Kurzemes radio”, Mažeiķu reģionālā TV “Roventa”, SIA “Saldus maiznieks”, kafejnīca “Ķēķis”, SIA “Cannelle Bakery”, Ezeres “ELVI”, SIA “ASL GROUP” un citi individuālie atbalstītāji.

Pierobezas Festivals

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: