Kalendārs

13.03 - 18.03

Orientēšanās spēle “Rozentālam pa pēdām”

11:00

Seko māksliniekam Janim Rozentālam pa pēdām un piedalies orientēšanās spēlē!

Savas 155. dzimšanas dienas priekšvakarā Janis Rozentāls “pastaigāsies” pa Saldus pilsētu, apmeklējot vietas, kurās savulaik gleznojis, fotografējis, ciemojies, dzīvojis vai atpūties.

Katru dienu no 13. līdz 18. martam mākslinieks apciemos kādu vietu Saldus pilsētā, atminoties laiku, ko šeit pavadījis. Saldus TIKS centrs aicina Tevi piedalīties orientēšanās spēlē “Rozentālam pa pēdām”, izsekot izcilo novadnieku un laimēt balvas!

Seko līdzi aktuālajai informācijai diskusijas sadaļā pie pasākuma https://www.facebook.com/events/2901313530144481/ un Whatsapp grupā https://ej.uz/atrodRozentalu, kur katru dienu tiks ievietota norāde par to, kur mākslinieks meklējams.

  1. Atrodi Rozentālu!
  2. Nofotografējies ar viņu!
  3. Līdz 19. marta plkst. 11.00 iesūti vismaz 3 fotogrāfijas lietotnē Whatsapp uz tel.nr. 25971087 vai e-pasta adresi tic@saldus.lv un laimē balvas no Saldus TIKS centra!

Katrā no vietām būs arī kāds īpašs uzdevums, kuru izpildot varēsi uzzināt vairāk par mākslinieku, viņa laikabiedriem un, iespējams, par citiem saldeniekiem!

Izseko Rozentālu, nofotografējies un piedalies spēlē!

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: