Kalendārs

19.07

Nerātnā vasaras nakts Saldū

20:00

Nerātnā vasaras nakts Saldū

Azartiska aktierspēle, jautras dziesmas, temperamentīgi danči, neganti un draiski joki virmo uz skatuves un rosina katru izbaudīt skaistās vasaras pilnbrieda naktis.

Jauniestudētajā muzikālajā uzvedumā dzīvā orķestra pavadījumā skan savulaik populāri joku hīti no R.Paula, I.Vīgnera daiļrades,  dziesmas no  “Ornamenta”, E.Liepiņa repertuāra un tautasdziesmu apdares, bet to caurvij nerātnās latvju dainas, ticējumi un apdziedāšanās.

Koncertuzvedumā piedalās aktieri Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Artis Robežnieks, Kārlis Reijers, dziedātāji Anmary, Rūta Dūduma, Atis Auzāns un Nerātnais orķestris. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece – Ilze Kaša, muzikālais aranžētājs – Atis Auzāns, scenogrāfs – Egils Kupčs.

Ieejas maksa – 7,00; 10,00; 12,00 un 15,00 EUR, Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās (Saldū, p/a “Saldus TIKS centrs” kasē, Striķu ielā 3) un www.bilesuparadize.lv

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: