Kalendārs

25.08

Nākotnes kvartāla svētki

16:00

25.augustā no pulksten 16.00 Nākotnes ielas pagalmos un laukumos jau otro gadu tiek gaidīts ikviens iedzīvotājs. Nākam laukā no dzīvokļiem, iepazīstam savus kaimiņus, kopīgi darbojamies un veidojam savu kvartālu sev un citiem aizvien pievilcīgāku!

Katram Svētku dalībniekam būs iespēja nākt ar savu ideju vai arī piedalīties dažādās aktivitātēs, ko iepriekš sagatavojuši svētku organizatori – biedrība “Saldus Saule” un Nākotnes kvartāla aktīvie un atsaucīgie iedzīvotāji.

Muzikālais jeb sadziedāšanās stūris veidos fonu visām kvartālā notiekošajām aktivitātēm. Katrs šeit būs dalībnieks, un ansamblis “Baltās dūjas” priecēs ar spēka dziesmām, “Studija Saldus” – ar tautā iemīļotām dziesmām dos iespēju sadziedāt visam kvartālam. Ja tu spēlē kādu mūzikas instrumentu, droši ņem to līdzi un pievienojies!

Domājams, ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem būs prieks darboties Zigmunda Zaļenko vadītajā “Ripo auto” trasē.

Klusākā vietiņā būs izvietojies dzejas un literatūras mīļotāju stūris, kur notiks savas vai citu autoru dzejas lasījumi un sarunas par literatūru.

Pasākuma laikā būs iespēja satikties un iepazīties cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas intereses – rokdarbniekiem un amatniekiem, mājdzīvnieku mīļotājiem, ceļotājiem, kolekcionāriem, sportistiem, mūziķiem, dārzkopjiem, kulināriem un konservētājiem, dažādu pakalpojumu sniedzējiem, mazuļu vecākiem, makšķerniekiem – tas, cik daudz un dažādas šīs grupas izveidosies, atkarīgs no katra Nākotnes kvartāla iedzīvotāja. Nāciet ar saviem darinājumiem, receptēm, kolekcijām! Neturiet sveci zem pūra – Nākotnes kvartālā dzīvo daudz talantīgu un ļoti interesantu cilvēku! Pienācis laiks iepazīt citam citu! Varbūt mana gurķīšu recepte kļūs par iecienītāko arī kaimiņienes mājās? Varbūt kāda mazulīša māmiņa satiks mīļu auklīti kaimiņu pensionāres personā, bet kādam amatniekam, šuvējai vai frizierei radīsies jauns klientu loks?

Dzīvoklis kļuvis par mazu, jo tajā ieviesies daudz pašiem nevajadzīgu lietu? Veidojam labo lietu maiņas stūri “Kas vienam lieks, citam prieks”! Apģērbi, rotaļlietas, grāmatas, sadzīves priekšmeti un citas lietas, kas vēl lietojami – izvietojam tos uz paklājiem zālienā, lai kāds, kam tas var noderēt, nāk un ņem. Paši droši vien atradīsim kaut ko, kas var noderēt mums.

Nāksim uz pasākumu kā uz īstiem dārza svētkiem – ar saviem krēsliņiem, galdiņiem, plediem un nelielu cienastiņu! Grilētāji nes grilus, uzcep pašu un kaimiņu gādāto gaļu un desiņas – tā, lai smarža no dzīvokļiem aicina laukā ikvienu! Sarosās cepēji, konditori un konservētāji! Šis ir īstais brīdis celt galdā savus meistarstiķus – kaimiņi tos noteikti novērtēs! Ja paņemsiet līdzi no pagājušā skolas gada pāri palikušās krāsas, otas, puslietotas nagu lakas, būs iespēja gan bērniem padarboties radošajās darbnīcās, gan kundzēm un jaunkundzēm pamācīties šādus tādus nagu dizaina knifiņus.

Šogad būs arī iespējams izbaudīt teātra mākslu, ko piedāvās Ezeres amatierteātris “Meduspods” ar Danskovītes izrādi “Antons izklaidējas”.

Pašā vakarā Zigmārs Dūdiņš piedāvās noskatīties kādu filmu un izbraukuma HOT Cafe iegādāt kādu burgerīti.

Bez sportiskām aktivitātēm arī neiztiksim.

Vēl notiek gatavošanās, tāpēc katra idejām pilna galva un darbīgu roku pāris ir īpaši noderīgi! Gaidām visus aktīvistus un domubiedrus, katru, kurš gatavs iesaistīties kopīgo svētku organizēšanā, kā arī pieteikt svētkiem kādu savu ideju, ko vēlas pats realizēt, Dinai Zvaigzniņai 26095742 vai Andrim Akermanim 29100404.
TIEKAMIES NĀKOTNES KVARTĀLA SVĒTKOS 25.AUGUSTĀ PLKST. 16.00!

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: