Kalendārs

17.07

Nacionālā kausa otrais posms motokrosā Pilsblīdenē

09:00

7. jūlijā Pilsblīdenē notiks Nacionālā kausa otrais posms motokrosā. Šī posma sacensību organizators atklāja, ka trasē ir veiktas būtiskas izmaiņas.

Pilsblīdenes trases apsaimniekotājs, sacensību organizators un motobraucējs Ēriks Bērziņš (“F.F.F.”) pastāstīja, ka pirmo reizi organizēs motokrosa sacensības, tā viņam ir jauna pieredze. “Esmu šīs trases apsaimniekotājs vien pusgadu. Gribēju trasē izmaiņas. Tāpēc nolēmu to pārveidot un ieviest tajā jauninājumus. Trases infrastruktūra tiek attīstīta, ir ierīkota laistīšanas sistēma. Trase iet pretējā virzienā, ir daudz jaunu elementu, viss būs savādāk kā ierasts. Ir mainīta dalībnieku “padoka” vieta. Tie sportisti, kuri bijuši uz treniņiem, vairāk pabraukuši, tiem, protams, būs priekšrocība. Tie, kas atbrauks pirmo reizi, kvalifikācijā “iebrauksies” un arī viss būs labi. Trase ir izveidota maksimāli droša, bez bīstamām vietām. Drošība pirmajā vietā. Sportisti laipni gaidīti Pilsblīdenē,” tā Ēriks Bērziņš.

Nacionālajā kausā startēs šādas klases: MX50 Vecākie, MX65, MX85, MXPRO, MINI MX, Zero klase, MX A, MX B, MX C, MX D.

Reģistrācija: https://www.licences.lv/events?all

Tehnisku iemeslu dēļ, šis motokrosa pasākums norisināsies bez skatītāju klātbūtnes.

Informāciju sagatavoja Luīze Vīksna (LaMSF)

Attēlam ilustratīva nozīme

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: