Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt:

Kalendārs

16.04

Muzikāls uzvedums bērniem “Sprīdītis”

18:00

Muzikāls uzvedums bērniem “Sprīdītis”

Izrāde “Sprīdītis” ir veidota pēc A.Brigaderes lugas motiviem, kurā ar stāstījuma, mūzikas un mākslas palīdzību tiek parādīti un izzīmēti visi Sprīdīša lielākie un brīnumainākie piedzīvojumi, savu Laimes zemi meklējot. Sprīdītis izrādē satiek gan Meža māti, gan Lutausi, gan cīnās ar velnu, gan satiek vēl arī citus interesantus tēlus, taču beigās nonāk turpat atpakaļ – savās mīļajās mājās, pie mīļās vecmāmiņas un draudzenes Lienītes. Tas viss tiks parādīts, izstāstīts un uzzīmēts visu skatītāju acu priekšā un redzams uz ekrāna.

Izrādes ilgums: 50 minūtes

Izrādē piedalās: smilšu kino māksliniece Guna Miķelsone un mūziķis/teicējs Arvīds Keinis

Biļetes cena: 4 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties Saldus Tūrisma informācijas centra kasē, Striķu ielā 3 un 40 minūtes pirms izrādes sākuma, tās norises vietā.