Kalendārs

13.08

Muzikālais vakars Cieceres ezerā

20:00
  • Plkst. 20.00 vakara noskaņu radīs saksofonists Artūrs Sebris un ģitārists Svens Vilsons.
    Plkst. 21.00 čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis koncertprogrammā “RADĪTS LATVIJĀ”.

Koncerts IR BEZ MAKSAS. Ieeja no plkst. 19.00.
Ierobežotajā pludmales teritorijā pasākumu drīkst apmeklēt personas (tai skaitā bērni līdz 12 gadu vecumam), uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu par pārslimošanu vai vakcināciju un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).
Koncerta norobežotā teritorija tiks dalīta divās zonās!
Pirmajā zonā tiks ielaistas COVID-19 pārslimojušas un vakcinētas personas, pie ieejas uzrādot Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu.
Otrajā zonā tiks ielaistas COVID-19 pārslimojušas un vakcinētas personas kopā ar bērniem līdz 12 gadu vecumam. Pie ieejas būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāti (bērnu pavadošajām personām) un personas apliecinoši dokumenti (visiem, arī bērniem).
Maksimālais apmeklētāju vietu skaits šajā zonā – 200.

  • Klausoties koncertu savā laivā vai uz SUP dēļa, Covid-19 sertifikāts nav jāuzrāda.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: