Kalendārs

02.08

Muzikāla vīzija izrādē "Čikāgas piecīši - leģendu atgriešanās"

00:00

“Čikāgas piecīši – leģendu atgriešanās”: muzikāla vīzija izrādē

Izrāde ir veidota kā muzikāla  vīzija, kurā populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti rādīs to kādi bija un kādi varēja būt “Čikāgas piecīši”, kad viņi uzsāka savu muzikālo darbību. Izrādes pamatā ir Alberta Legzdiņa atmiņu stāstījumi no grāmatas “Čikāgas piecīšu piedzīvojumi” un “Čikāgas piecīšu” populārākas dziesmas.

Režisors – Valdis Lūriņš. Lomās –  Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Brūveris, Ieva Sutugova, Inita Sondore, Ginta Krievkalna, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis. Hoereogrāfs – Kārlis Božs. Producente – Laila Ilze Purmaliete.

Ieejas maksa – 8,00; 10,00; 12,00 un 15,00 EUR, Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās (Saldū, p/a “Saldus TIKS centrs” kasē, Striķu ielā 3) un www.bilesuparadize.lv

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: