Kalendārs

06.08

Muzikālā apvienība “Viņš un viņa – Elle et Lui”

19:00

Vairāki saksofoni, ģitāra un vijole, kokle un elektronika, stabules un balss – tas viss veidos atraktīvu un sirsnīgu, mūsdienīgu un neparastu koncertprogrammu “Viņš un Viņa”, kurā muzicēs franču mūziķis, džeza saksofonists un komponists FREDS ORMĒNS (Fred Hormain) un latviešu mūziķe, kas pazīstama kā Baltijas pirmā dāmu saksofona kvarteta „n[ex]t” dibinātāja ILZE LEJIŅA.

Biļešu cena: 16,00 EUR Vietu skaits ierobežots.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs (Saldū, Saldus Tūrisma informācijas centra kasē, Striķu ielā 3), www.bilesuparadize.lv

Vietu skaits ierobežots

 

Ja biļetes netiek iegādātas vienā pirkumā, bet vēlaties sēdēt kopā ar draugu vai ģimenes locekļiem, informējiet organizatorus pa tel.nr. 63807443

 

Viņš Un Viņa 2020

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: