Kalendārs

29.12

“Mikrofona Aptaujai 50”

16:00

“Mikrofona Aptaujai 50”

“Mikrofona Aptaujai 50” producenti un dalībnieki ar prieku piesaka koncertu Kurzemē! Koncerts, kā aptaujai cauri laikiem ierasts, notiks īsi pirms gadu mijas.

Jūs ielūdz “Mikrofona Aptaujas” veidotāji un vadītāji toreiz un tagad – Lia Guļevska un Gunārs Jākobsons.

“Mikrofons” – viena no savulaik iecienītākajām Latvijas Radio programmām. Pirms 50 gadiem tajā aizsākās ikgadējā latviešu dziesmu aptauja, kurā piedalījās daudzi desmiti komponistu un mūziķu. To klausījās un par savu dziesmu balsoja simtiem tūkstošu klausītāju. “Mikrofona Aptauja” kļuva par latviešu tautas mazajiem dziesmu svētkiem, ar savu tautisko garu un vienotību tuvinot mūsu dziesmoto revolūciju.

Biļetes cena: 12, 15, 18, 20 un 22 EUR. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs (Saldū, p/a “Saldus TIKS centrs” kasē, Striķu ielā 3) un www.bilesuparadize.lv

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: