Kalendārs

07.06

Mans sidraba pavedien: Saldus novada goda pilsoņa Ojāra Ulmaņa 70 gadu jubilejas piemiņas koncerts

19:00

Mans sidraba pavedien, Netrūksti, neatstāj vēl!”

Tā Ojārs Ulmanis rakstīja pirms gadiem desmit. Ojāra dzīves sidraba pavediena stīga, kaut pārtrūkusi, bet dziļi ir atbalsojusies visos, kas Ojāru pazina, viņa mūža devums ir iedvesmojošs un motivējošs ikvienam. Ojāra 70. jubilejas koncerts paredzēts piemiņas zīmē, tomēr piemiņa var būt arī gaiša.

Tādā pasākumā neiekļaujas ne biogrāfijas apskats, daiļrades literatūrzinātnisks izvērtējums, turpretī, iederas dzejas lasījumi un dzejas tematikai pieskanīga, daudzpusīga vokāli – instrumentālā mūzika. Un ne tikai – Ojārs vienmēr bija atvērts novatoriskām, inovatīvām idejām un iecerēm, arī koncertā ir iecerēti interesanti pavērsieni…

Koncerta dalībnieki – jauniešu vokālās grupas – “Karameles” un “Trifeles” Agneses Čīčes vadībā ir Latvijā ļoti augsti novērtēti kolektīvi. Ojārs bija talantīgu jauniešu izcils treneris. Šajā gadījumā – Ojārs to ir vienkārši pelnījis! Jā, Zigurds Turss, nejauši uz ielas sastapts, teica – noteikti apmeklēšu Ojāra Ulmaņa piemiņas koncertu un lūgšu rezervēt vietu pirmajā rindā, lai viss labi redzams un dzirdams. Uz tikšanos!

Ieeja – bez maksas

Atbalsta: Saldus novada pašvaldība, Saldus TIKS centrs, Jāņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: