Kalendārs

18.11

Valsts svētku koncerti “Ja es būtu Latvija un šodien svinētu 101. dzimšanas dienu..”

16:00

Valsts svētku pasākums “Ja es būtu Latvija un šodien svinētu 101. dzimšanas dienu..”

Atzīmējot Latvijas 101. proklamēšanas gadadienu Saldus Mūzikas un mākslas skolā 18. novembrī tiks rīkoti divi svinīgie koncerti: plkst. 16.00 un plkst. 19.00

 

Plkst. 16.00 svinīgais pasākums, piedalās:

Jauktais koris “Saldava”, sieviešu koris “Vakarvīksne”, pūtēju ansamblis “Saldus”, Vecpuišu ģimene, folkloras kopa “Medainis”, kapella “Strops” un īpašais viesis Ivo Fomins.

 

Plkst. 17.30 – 18.30 “Dzīvā bibliotēka”: pasākuma ietvaros interaktīvā veidā tiek organizēta tikšanās ar saldeniecēm, sabiedrībā zināmām sievietēm, kas vēstīs savu stāstu par Saldu un Latviju. “Dzīvo grāmatu” lomā iejutīsies Aija Būmeistere, Kristīne Austere un Terēze Gruntmane.

 

Plkst. 19.00 svinīgais pasākums, piedalās:

Jauktais koris “Saldava”, sieviešu koris “Vakarvīksne”, akardeonistu ansamblis “Akords”, Pundiņu ģimene, folkloras kopa “Medainis”, kapella “Strops” un īpašais viesis Ivo Fomins.

 

Ieeja visos pasākumos bez maksas, iepriekš izņemot bezmaksas ielūgumu Saldus Tūrisma informācijas centrā Striķu ielā 3, Saldū

Ielūgumus uz pasākumiem būs iespējams izņemt no 2019. gada 1. novembra

 

18 Novembris 2019 01

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: