Kalendārs

07.11 - 08.11

Latviešu karavīrs laikmetu griežos

Visu dienu

“Karavīrs laikmetu griežos” ir ikgadējs pasākums, kas tiek rīkots ar mērķi veidot jauniešos dziļāku izpratni par Lāčplēša dienas un 18. novembra nozīmi Latvijas vēsturē, skaidrot armijas un karavīra lomu gan vēsturē, gan mūsdienās.

Šogad pasākums norisināsies 7. un 8. novembrī Saldus pilsētā un plānots, ka tajā piedalīsies aptuveni 250 jauniešu no biedrībām “Latvijas Mazpulki” un “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”, Jaunsardzes centra, kā arī Saldus novada skolu audzēkņi.

Pasākuma ietvaros ikvienam Saldus iedzīvotājam 8. novembrī ikviens Saldus iedzīvotājs ir aicināts iesaistīties kādā no pasākuma aktivitātēm:

Plkst. 13.00 – 19.00 Nacionālo Bruņoto spēku, Valsts policijas, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes dienesta ieroču un ekipējuma displejs O. Kalpaka laukumā.

Plkst. 14.00 – 16.30 “Dzīvā bibliotēka”: tikšanās ar biedrības “Latvijas Ģenerāļu klubs” biedriem, karavīriem, šo personu stāstu uzklausīšana Saldus Mūzikas un mākslas skolā

Plkst. 17.30 – 18.00 Lāpu gājiens Saldus pilsētas ielās

Plkst. 18.00 – 18.30 Pasākuma noslēguma svinīgā ceremonija O. Kalpaka laukumā

 

Latviešu Karavīrs

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: