Kalendārs

22.12

Koncerts "Kristīne Prauliņa / “Vēsā ziemas naktī” "

19:00

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir ļoti viegls un filigrāns, kad ikviena sirdīs un dvēselēs mājo neliela pacilātība par gaidāmajiem svētkiem, sniegu un mieru ikviena mājās un ģimenēs. Džeza un soulmūzikas programmā soliste Kristīne Prauliņa, pianists Edgars Cīrulis, kontrabasists Jānis Rubiks un bundzinieks Rinalds Maksimovs ļaus ikvienam izbaudīt Ziemassvētku burvības mijiedarbību ar džeza mūžīgo valdzinājumu!

Koncertā skanēs klasiska Ziemassvētku mūzika, gan arī oriģināldziesmas – amerikāņu evergreen Ziemassvētku dziesmas un klasiskie džeza standarti, soul un gospelmūzika, kā arī dziesmas latviešu valodā ziemas un Ziemassvētku tematikā.

Balss – Kristīne Prauliņa

Klavieres – Edgars Cīrulis

Kontrabass – Jānis Rubiks

Bungas – Rinalds Maksimovs

 

Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī šeit – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/134436

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: