Kalendārs

21.10

Izrāde bērniem “Dzeltenā zemūdene”

18:00

Trīs draugi – Bullis, Kaza un Auns šo dienu ir nolēmuši uzsākt ar jauno datorspēli DZELTENĀ ZEMŪDENE. Katrs ir ieņēmis savu vietu slēpnī, dzinēji ir iedarbināti un īstā cīņa starp zemūdenēm tūlīt sāksies, bet tavu nelaimi! Ir pazudis INTERNETS! Ko darīt? Lugas varoņi ir izmisumā! Skaidrs ir viens – dzīve ir apstājusies. Tik ļoti viņiem šobrīd ir nepieciešams kāds piedzīvojums, ass stāsta pavērsiens vai galvu reibinošs notikums!!! Un tad, pēkšņi vienam no draugiem rodas lieliska ideja, tikai lai to realizētu ir nepieciešams kaut kas īpašs… Kas tas ir?

Autors un režisors: Armands Ekštets. Izrādes garums: 1h

Mērķauditorija: bērni pirmskolas un skolas vecumā

Biļešu cena: 4 EUR.

Biļetes iespējams iegādāties Saldū, Saldus Tūrisma informācijas centra kasē, Striķu ielā 3 un 40 minūtes pirms izrādes sākuma, tā norises vietā.

 

Dzeltena Zemudene Afisa Web

 

02 ZemŪdene Web

 

03 ZemŪdene Web

 

04 ZemŪdene Web

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: