Kalendārs

19.09

Imanta Kalniņa mūzikas vakars "Vējainās šūpolēs šūpoties…"

18:00

Jauniešu mūzikas biedrība “Sforzando” jau ceturto reizi viesojas Saldus Mūzikas un mākslas skolas akustiskajā koncertzālē ar zīmīgu programmas pieteikumu trijos koncertos, kurus vieno plenēra tematika jeb mākslinieka došanās ārpus savas darbnīcas, iedvesmoties dabā un sabiedrībā.

Plenēra trešajā un noslēdzošajā koncertā skanēs šī gada jubilāra Imanta Kalniņa mūzika – tās būs gan ikkatram zināmas dziesmas jaunā skanējumā, gan piemirstas un no jauna saulē ceļamas kompozīcijas. Šīs partitūras, kuras jau kopš šī gada aprīļa rekonstruējis Jēkabs Bernāts ar Martas Paulas Pauliņas līdzdalību, nodotas koncertkokļu kvarteta “Maijs” rokās. ImKas klasisko dziesmu loku, tostarp, piemēram, “Apliecinājums” un “Akāciju palags”, kuplinās mazāk zināmi opusi un mūzika no kinofilmām.

Imanta Kalniņa dziesmu takās vedīs pieci muzikāli gidi:
Koncertkokļu kvartets “Maijs” | Marta Paula Pauliņa, Ance Bergmane, Lizete Anna Beikmane, Katrīna Kassaliete
Jēkabs Bernāts | balss

Ieeja koncertā bez maksas ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (Zaļais drošības līmenis), uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: