Kalendārs

05.03 - 24.04

Ikonu, gleznu un grafikas izstāde “Zelts. Gaisma. Krāsa. Līnija.”

00:00

J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā no 5. marta līdz 24. aprīlim skatāma ikonu, gleznu un grafikas izstāde “Zelts. Gaisma. Krāsa. Līnija.”, kurā apvienojušās piecas mākslinieces – Ineta Freidenfelde, Evija Rudzīte, Marta Jurjāne, Elīna Alka Rikmane, Baiba Kalna.

Izstādes pirmajā dienā, 5. martā, no plkst.12.00 izstādes īpašās viešņas būs Ineta, Evija un Marta. Aicinām interesentus tikties ar māksliniecēm, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus.

Iepriekš izstāde bijusi skatāma Talsu novada muzejā, Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā.

Mākslinieces par izstādi saka: ”Šajā izstādē esam apvienojušās piecas mākslinieces – gleznotājas, grafiķes un ikonu gleznotāja, lai ielūkotos, iedziļinātos viena otras darbā un dotu to tālāk  skatītājam. Izstādē vēlamies izcelt konkrētus mākslinieciskās izteiksmes veidus un aplūkot tos laikmetīgajā (glezniecība, grafika) un kanoniskajā (ikonas) mākslā.”

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Pluģe

ilze.pluge@saldus.lv   tālr.26044399

 

Afisa

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: