Kalendārs

12.08

Humora vakars ar izrādi “Ļoti maģiskā Latvija”

19:00

Ceļš līdz simtgadei nav bijis rozēm kaisīts. Simtgade aizies, bet Latvija paliks. Kādu ceļu iet tālāk un kā izsisties pasaules plašumos?

Kā jau valsts jubilejas gaisotnē nākas, skatītājus sagaida labāko skeču izlase no iepriekšējo sēriju darbiem, kas stāstīs par laika posmu pirms mūsu republikas simtgades, un jauni stāsti par ceļu, kāds Latvijai ejams uz nākamo simtgadi. No valsts jubilejas svinībām līdz e-veselības ģeniālākajam risinājumam. No vecāku sapulces līdz kompetenču izglītībai. No trimdas latvieša līdz pasta darbiniecei – mums visiem interesē savas zemes nākotne.

Un tam visam pāri – Latvijas jaunās eksporta preces, nule dibinātās popgrupas “Magic latvians” debijas albuma “Forever and one day” prezentācijas koncerts. Viņi ir radīti, lai iekarotu pasaules čārtus. Viņi nedzied, bet labi izskatās. Viņi ir iestrēguši deviņdesmitajos, bet tas nekas. Lai gan viņu dziesmas ir deju hiti, tie ir dvēseliski dziļi stāsti par mūsu zemi, mūsu tautu, mūsu republiku.

Debijas albuma prezentāciju vada grupas menedžere JANA KALNIŅA (iejūtas arī citos tēlos un lomās). Grupas galvenā vokāliste un citu epizožu dalībniece ZANE VAĻICKA. Grupas papildvokāliste, dejotāja un citos skečos galvenās lomās iejūtas ANNA ŠTEINA. Grupas reperis, menedžeres asistents un citu stāstu varonis KĀRLIS ANITENS.

Nāciet, smejiet, dzīvojiet! Lai jums produktīvs vakars!

Biļetes cena: 15 EUR. Vietu skaits ierobežots.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs (Saldū, Saldus Tūrisma informācijas centra kasē, Striķu ielā 3), www.bilesuparadize.lv

 

Ja biļetes netiek iegādātas vienā pirkumā, bet vēlaties sēdēt kopā ar draugu vai ģimenes locekļiem, informējiet organizatorus pa tel.nr. 63807443

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: