Kalendārs

30.12

Gintas un Kristapa Krievkalnu Ziemassvētku koncerts

18:00
30. decembrī ielūdzam uz Gintas un Kristapa Krievkalnu Ziemassvētku koncertu Saldū!
Ziemassvētku programmā tiks izpildītas labi zināmas un iemīļotas ziemassvētku dziesmas – Veltījums, Akāciju palags, Tu, mazā, klusā Betlēme, Svētku nakts, Tu, baltā nakts, Ticot, mīlot un gaidot u.c.
Par muzikālā pavadījuma labskanību parūpēsies – Ginta Krievkalna (vokāls), Kristaps Krievkalns (taustiņi), Ēriks Upenieks (ģitāra), Eriks Kiršfelds (čells).
Biļetes cena: 5 EUR.
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs 9Saldū, Saldus Tūrisma informācijas centra kasē, Striķu ielā 3) un https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/104363
Apmeklētājam būs jāuzrada derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina vakcināciju vai pārslimošanu. Kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte. Pasākuma laikā jālieto maska un jāievēro divu metru distance.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi, savukārt bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.
Krievkalna Mms

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: