Kalendārs

22.02 - 14.03

Fotokonkurss “2021. gads Jaņa Rozentāla acīm”

Visu dienu

No 22. februāra līdz 14. martam Saldus TIKS centrs un Kapelleru nams aicina ikvienu interesentu piedalīties fotogrāfiju konkursā “2021. gads Jaņa Rozentāla acīm”!

Fotokonkursā var piedalīties ikviens interesents, iesūtot 1 – 10 fotogrāfijas, kurās atspoguļots 2021. gads, kādu to, dalībnieku prāt, būtu saskatījis mākslinieks Janis Rozentāls. Fotogrāfijās var būt attēlota daba, cilvēki, dzīvnieki, ikdienišķas situācijas u. tml.

Konkursam var pieteikties elektroniski, aizpildot tiešsaistes anketu https://ej.uz/rozentals_fotokonkurss (jābūt reģistrētam Google kontam), vai sūtot fotogrāfijas uz e-pasta adresi kapellerunams@gmail.com, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi. Fotogrāfijas failu jānosauc kā konkursā iesniedzamās fotogrāfijas nosaukumu. Fotogrāfijām jābūt sRGB krāsu telpā. Faila izmēram ne lielākam par 8MB (failu ielādes ierobežojums). Īsākajai fotogrāfijas malai jābūt vismaz 1200 px. Izšķirtspējai – vismaz 300 dpi. (Ja ir neskaidrs, kāda ir sRGB krāsu telpa, kur meklēt īsāko malu un kas ir 300 dpi, sazinies ar Saldus TIKS centra Mārketinga speciālisti Līgu: liga.slanka@saldus.lv. Viņa Tev palīdzēs šo saprast!)

Vairāk informācijas par Jani Rozentālu meklē šeit: https://enciklopedija.lv/skirklis/33967-Janis-Rozent%C4%81ls

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: