Kalendārs

01.02 - 29.02

Dzejas konkurss “ ČAKLAIS UN ES”

Visu dienu

Čalkais

 

2020.gadā mēs atzīmējam Saldus novadnieka un Goda pilsoņa Māra Čaklā 80.gada dienu. Par godu gaidāmajai jubilejai aicinām piedalīties literātu konkursā «Čaklais un Es». Ja Tevi iedvesmo Māris Čaklais un viņa dzeja, un Tu rodi tam atbalsi sevī, raksti!

Konkursā tiks atlasīti divpadsmit labākie darbi, izvērtējot tos saskaņā ar nolikumā definētajiem kritērijiem, kurus apbalvosim noslēguma pasākumā «Četri balti krekli» 2020.gada 14.maijā. Protams, būs balvas!

Dzejolis jāiesniedz personiski  Saldus pilsētas bibliotēkas abonementā Tūristu ielā 3, Saldū, LV-3801 vai sūtot pa pastu uz minēto adresi ar norādi konkursam “Čaklais un Es”, kā arī pa e-pastu jana.stabulniece@saldus.lv

Darbus un anketas gaidām līdz 2020.gada 1.aprīlim.

Informācija atrodama arī Saldus pilsētas bibliotēkas mājas lapā http://biblioteka.saldus.lv

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: