Kalendārs

12.12

Daudzsēriju mākslas filma “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 3. un 4. sērija

16:00

Divos kino seansos būs iespējams noskatīties Kristīnes Želves un Dāvja Sīmaņa patiesos notikumos balstīto daudzsēriju filmas “Emīlija. Latvijas preses karaliene” 3.-6. sēriju.

Kino seansi Saldū, Avotu ielā 12:

✅ 12. decembrī plkst. 16.00 – 3., 4. sērija;
✅ 18. decembrī plkst. 16.00 – 5., 6. sērija.

Latvijas vēsturē bagātākās sievietes un izdevējas Emīlijas Benjamiņas dzīvesstāsts, sākot no 1924. gada, kad viņa nolemj kopā ar vīru Antonu Benjamiņu izdot ilustrēto izdevumu “Atpūta”, kas kļūst par vienu no populārākajiem dzīvesstila izdevumiem Latvijā.
Lomās: Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka,Ligita Dēvica, Inga Tropa–Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Uldis Anže, Dainis Gaidelis,Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Edgars Ozoliņš, Gatis Maliks, Anta Aizupe. Režisori: Andis Mizišs, Kristīne Želve, Dāvis Sīmanis, Gints Grūbe.

Viena kino seansa biļetes cena: 4 EUR.
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs (Saldū, Saldus Tūrisma informācijas centra kasē, Striķu ielā 3) un www.bilesuparadize.lv.

❗ Kino seansus iespējams apmeklēt, pie ieejas uzrādot derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Plašāka informācija par filmu: https://www.emilijapreseskaraliene.lv/

Emilija Saldus

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: