Kalendārs

04.02 - 08.03

Ceļojošā izstāde “Izproti klimata pārmaiņas”

Visu dienu

Dapafišaweb

 

No 4. februāra līdz 5. martam Jaņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā skatāma Dabas aizsardzības pārvaldes ceļojošā izstāde “Izprotam klimata pārmaiņas!”.

Ceļojošā ekspozīcija “Izprotam klimata pārmaiņas” ir neliela daļa no Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā 2011. gadā izveidotās interaktīvās ekspozīcijas “Pielāgošanās klimata pārmaiņām”, kas izveidota ar mērķi vērst sabiedrības uzmanību uz klimata pārmaiņu problemātiku un veicināt izpratni par to. Aplūkojot ceļojošo ekspozīciju, iespējams iepazīties gan ar Kioto protokolu, gan CO2 pēdas jēdzienu, gan mežu un mežsaimniecības lomu klimata pārmaiņu mazināšanā.

Izstādes norises laikā notiks izglītojošās nodarbības, kuras vadīs Dabas aizsardzības pārvaldes un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti, kā arī būs iespēja tikties ar ilggadēju Saldus meteoroloģiskās stacijas vadītāju Inu Lāci. 7. martā mūs sagaida tikšanās ar tautā iemīļotu meteorologu un žurnālistu Tomu Brici. Sarunā  uzzināsim kā novēro un prognozē laikapstākļus, to izmaiņu tendences Latvijā un Kurzemē.

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: