Kalendārs

15.05

Aleksandra Nesterjuka metālmākslas izstāde

19:00

Nedēļas garumā, no 8.maija līdz 15.maijam, aicinām pārbaudīt un papildināt savas zināšanas par Saldus pilsētas robežu, aptuveni 20 km garumā spēlē “Apzini Saldus robežu!”. Darba lapas ikviens dalībnieks varēs aizpildīt nesteidzoties un nedrūzmējoties, izvēloties maršrutu baudīt vienā vai vairākās dienās. Rezultātus gaidīsim līdz 15.maija plkst.15:00.
Savukārt 15.maija vakarā, muzeja pagalmā, Aleksandrs Nesterjuks un viņa radošā darbnīca “Nester Custom Art” piedāvās brīvdabas izstādi. Aleksandrs savus darbus saldeniekiem atvedīs no Preiļiem, un Saldū tos varēs skatīt tikai Muzeju Naktī. Aleksandram ir zelta rokas un apbrīnojama fantāzija, kas ļauj radīt apbrīnojamus mākslas darbus un dzelžotus šedevrus no citiem šķietami nevērtīgiem lūžņiem.
Visi minētie pasākumi ir bez maksas!
Ja izlem piedalīties spēlē-
• Iepazīsties ar spēles nolikumu https://muzejs.saldus.lv/
• Saņem savu darba lapu īpaši norādītā vietā pie muzeja afišu stenda Striķu ielā 22, vai arī meklē to digitāli muzeja mājaslapā https://muzejs.saldus.lv līdz 14.maija plkst.12.00
• Aizpildītas darba lapas jānodod līdz 15.maija plkst.15.00 marķētā kastē pie muzeja afišu stenda Striķu ielā 22, vai iesūtot e-pastā muzejs@saldus.lv
• Uzvar dalībnieks ar lielāko punktu skaitu. Vienādu rezultātu gadījumā – uzvarētājs tiks noskaidrots izlozes kārtībā. Uzvarētājam balva!
• Rezultāti tiks publicēti 2021.gada 15.maijā plkst. 20:00 muzeja mājas lapā https://muzejs.saldus.lv un muzeja facebook.com kontā https://www.facebook.com/saldusrozentalamuzejs.Attēlam ilustratīva nozīme

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: